No. 101401 - Equipe / Mat. - 6 / Section B (Montreal,QC)

2004-03-21
Organized by Maria Manuri (Association Echecs et Maths)
192 players


Section 1

NoPlayer IDNameGradeOld ratingNew ratingRoundsTotalSchool
1 648022 Tommy Ongaro 6 435 547 +141 +61 -49 +33 +5 4.0 / 5 Assomption (sec. l')
2 664907 Nathan Gauvin 4 0 524 +142 +62 -50 =34 +6 3.5 / 5 Cardinal-Roy
3 664918 Dany Page 4 0 606 +143 +63 +51 =35 +7 4.5 / 5 Cardinal-Roy
4 648011 Jérémy D. Landry 6 366 460 +144 -64 +52 +36 +8 4.0 / 5 Assomption (coll. de l')
5 664964 Eric Rosatto-Blanchette 6 0 429 -173 +125 +13 -9 -1 2.0 / 5 Laurendeau-Dunton
6 640866 Vincent Séguin 6 504 527 +174 +126 =14 +10 -2 3.5 / 5 Laurendeau-Dunton
7 664975 Vincent Favreau 6 0 492 +175 +127 -15 +11 -3 3.0 / 5 Laurendeau-Dunton
8 664986 Vladislav Cernov 5 0 560 +176 +128 +16 +12 -4 4.0 / 5 Cavelier-de-LaSalle (sec.)
9 427421 Boris Ianev 4 488 546 -77 +185 +29 +5 +69 4.0 / 5 St-Léon-de-Westmount
10 468393 David-Dillon Wang 6 421 415 +78 -186 -30 -6 +70 2.0 / 5 St-Léon-de-Westmount
11 550304 Matthew Guay 6 378 472 +79 +187 +31 -7 +71 4.0 / 5 St-Léon-de-Westmount
12 664064 Alex Wang 5 0 472 =80 +188 +32 -8 -72 2.5 / 5 St-Léon-de-Westmount
13 424697 Kimmy Le 5 367 374 -41 -65 -5 +89 +53 2.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
14 546625 Jakub Qazi 3 443 481 =42 +66 =6 +90 =54 3.5 / 5 Michele-Provost (ac.)
15 468325 Dion Wang 4 386 546 +43 +67 +7 +91 +55 5.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
16 472072 Dan Chau-Vo 6 538 590 +44 +68 -8 +92 +56 4.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
17 628907 Paula Sant'Anna 4 434 480 -33 +73 +37 -53 +49 3.0 / 5 Roslyn E.S.
18 585101 Ben Landry 4 418 413 -34 -74 =38 +54 +50 2.5 / 5 Roslyn E.S.
19 441595 Nicolas Buteau 6 417 569 +35 +75 +39 +55 +51 5.0 / 5 Roslyn E.S.
20 585628 Max Yatrou 4 336 382 +36 +76 -40 -56 +52 3.0 / 5 Roslyn E.S.
21 664929 Omar Tafraoui 6 0 560 -29 +197 +45 +125 +97 4.0 / 5 Laurendeau-Dunton
22 664931 Yannick Jean 5 0 498 -30 +198 +46 +126 -98 3.0 / 5 Laurendeau-Dunton
23 640822 Kevin De Oliveira-Lima 6 435 574 -31 +199 +47 +127 +99 4.0 / 5 Laurendeau-Dunton
24 664953 Benoit-Olivier Duboc 6 0 498 -32 +200 -48 +128 +100 3.0 / 5 Laurendeau-Dunton
25 485932 Newsha Deghani 4 429 368 -133 -181 -53 -49 -41 0.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
26 526342 Hani El-Hout 5 543 573 +134 +182 +54 -50 +42 4.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
27 485583 Nima Deghani 5 526 592 +135 +0 +55 +51 +43 5.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
28 526408 Yasmeen El-Hout 3 258 342 +136 +184 -56 +52 -44 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
29 444339 Guillaume Bouchard-Pelletier 4 516 520 +21 +97 -9 -137 +89 3.0 / 5 Mont-Jesus-Marie (ext.)
30 539561 Laurent Plourde 4 519 633 +22 +98 +10 +138 +90 5.0 / 5 Mont-Jesus-Marie (ext.)
31 551002 Sinyan Gantcheff 4 500 558 +23 +99 -11 +139 +91 4.0 / 5 Mont-Jesus-Marie (ext.)
32 424618 Francois Lambert-Tetreault 4 602 542 +24 -100 -12 -140 =92 1.5 / 5 Jean-Eudes (coll.)
33 478359 John Turcot-Koehler 4 706 646 +17 -169 +101 -1 -109 2.0 / 5 Valois Park E.S.
34 472138 William Buchanan 6 250 418 +18 +170 +102 =2 +110 4.5 / 5 Valois Park E.S.
35 627985 Ryan Styrezula 6 489 477 -19 +171 -103 =3 +111 2.5 / 5 Valois Park E.S.
36 549639 Matthew Lapierre 3 375 353 -20 =172 =104 -4 +112 2.0 / 5 Valois Park E.S.
37 628266 Robert Sciortino 4 484 491 -101 +177 -17 +149 +93 3.0 / 5 General Vanier E.S.
38 632395 Tylor Petrilli 4 463 482 -102 +178 =18 +150 +94 3.5 / 5 General Vanier E.S.
39 628299 Alexander Waked 6 543 577 +103 +179 -19 +151 -95 3.0 / 5 General Vanier E.S.
40 632384 Frank Jr. Tsagatakis 4 350 510 +104 +180 +20 +152 +96 5.0 / 5 General Vanier E.S.
41 640912 Jean-Vianney Cordeiro 5 477 601 +13 +189 +129 +65 +25 5.0 / 5 Loyola H.S.
42 629357 Mailk Bouabid 4 443 417 =14 -190 +130 -66 -26 1.5 / 5 Westpark E.S.
43 664569 Elliot Arais-Brossoit 4 0 467 -15 +191 =131 +67 -27 2.5 / 5 Westpark E.S.
44 660284 Jason Piedalu 3 0 523 -16 +192 +132 =68 +28 3.5 / 5 Westpark E.S.
45 641316 Dwayne Spence 4 379 364 =165 -53 -21 +141 -157 1.5 / 5 St-Louis
46 666628 Kendrick Jolin 1 0 432 -166 =54 -22 +142 =158 2.0 / 5 St-Louis
47 666639 Zhou Hui Kai 3 0 552 +167 +55 -23 +143 +159 4.0 / 5 St-Louis
48 569272 Jeffrey Li 1 551 567 +0 -56 +24 +144 +160 4.0 / 5 St-Louis (coll.)
49 641294 Simon Couillard 5 576 568 +193 -105 +1 +25 -17 3.0 / 5 Jonathan-Wilson
50 663851 Étienne Beaudoin 4 0 537 +0 +106 +2 +26 -18 4.0 / 5 Jonathan-Wilson
51 628942 Brigitte Nadeau 3 453 409 +0 =107 -3 -27 -19 1.5 / 5 Jonathan-Wilson
52 663884 Martin Storer 3 0 368 -196 +108 -4 -28 -20 1.0 / 5 Jonathan-Wilson
53 598533 Melanie Tremblay 6 500 538 +57 +45 +25 +17 -13 4.0 / 5 St. Raymond E.S.
54 551068 Jayson Chauk 3 350 326 -58 =46 -26 -18 =14 1.0 / 5 St. Raymond E.S.
55 598443 Anthony Guerriero 3 386 354 +59 -47 -27 -19 -15 1.0 / 5 St. Raymond E.S.
56 664154 Eric Tremblay 4 0 518 =60 +48 +28 +20 -16 3.5 / 5 St. Raymond E.S.
57 618873 Alex Sellathurai 5 486 463 -53 +121 -61 -133 +185 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
58 619143 Sindoujan Govindasamy 4 485 377 +54 -122 -62 -134 -186 1.0 / 5 LaurenHill Ac. (jr.)
59 619119 Tiffana Paulrajah 4 469 469 -55 +123 =63 =135 +187 3.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
60 618851 Eleni Zimianitis 5 353 417 =56 +124 +64 -136 +188 3.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
61 485561 Nicholas Winikoff 4 520 463 -189 -1 +57 -93 -73 1.0 / 5 Westpark E.S.
62 549494 Justin Lyman 3 484 542 +190 -2 +58 +94 +74 4.0 / 5 Westpark E.S.
63 585235 Jason Rais 4 392 460 +191 -3 =59 +95 +75 3.5 / 5 Westpark E.S.
64 517588 Olivier Elmoznino 5 320 324 +192 +4 -60 -96 -76 2.0 / 5 Westpark E.S.
65 628749 Nicolas Perreault 6 559 579 +121 +13 +185 -41 +133 4.0 / 5 Samare (de la)
66 627546 Marc-André Clément 6 441 481 -122 -14 +186 +42 +134 3.0 / 5 Samare (de la)
67 666573 Vincent Cherrier 5 0 457 +123 -15 =187 -43 +135 2.5 / 5 Samare (de la)
68 666584 Lucas Brion 6 0 469 =124 -16 +188 =44 =136 2.5 / 5 Samare (de la)
69 664593 Gabriel Bissonnette 4 0 496 -97 +165 +105 +101 -9 3.0 / 5 Felix-Leclerc
70 664604 Cédrick Provost 4 0 395 -98 +166 =106 -102 -10 1.5 / 5 Felix-Leclerc
71 664626 Vincent Gauthier 6 0 496 -99 +167 +107 +103 -11 3.0 / 5 Felix-Leclerc
72 664637 Gabriel Pinard 4 0 504 =100 +0 -108 +104 +12 3.5 / 5 Felix-Leclerc
73 627581 Francis Therrien 4 402 430 -93 -17 +177 +113 +61 3.0 / 5 Laurent-Benoit
74 629098 Simon Nadeau 6 380 462 +94 +18 +178 +114 -62 4.0 / 5 Laurent-Benoit
75 667708 Mathieu Therrien 2 319 403 -95 -19 +179 =115 -63 1.5 / 5 Laurent-Benoit
76 664828 Philippe Labelle 3 0 545 +96 -20 +180 +116 +64 4.0 / 5 Laurent-Benoit
77 555085 Charles Yip 4 446 520 +9 +193 -113 +117 +137 4.0 / 5 Stanislas (coll.)
78 628863 Ahmad Nehme 4 373 352 -10 +0 +114 -118 -138 2.0 / 5 Claudel (lycee)
79 648123 ElMahdi Aitali 3 315 337 -11 +0 -115 +119 +139 3.0 / 5 Stanislas (coll.)
80 558437 Emile Dagenais 3 373 391 =12 =196 +116 +0 -140 3.0 / 5 Stanislas (coll.)
81 627131 Bogdan Mazoure 3 497 451 -149 -157 =145 -85 +129 1.5 / 5 Fernand-Seguin
82 627142 Louis-Philippe Lavoie 4 339 437 +150 +158 +0 +86 =130 4.5 / 5 Fernand-Seguin
84 666246 Isabelle Potsou 4 0 580 =152 +160 +148 +88 +132 4.5 / 5 Grands-Chemins (des)
85 666358 Charles Marcil 4 0 501 -105 =109 =161 +81 +125 3.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
86 666369 Isham Mansour 4 0 338 -106 -110 -162 -82 =126 0.5 / 5 Marie-de-France (coll.)
87 666371 Kevin Javier 3 0 533 -107 +111 +163 +0 +127 4.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
88 548144 Yann LeCunff 2 250 274 -108 =112 +164 -84 =128 2.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
89 666382 Ahmad Rastimuddin 2 0 401 =145 =161 =149 -13 -29 1.5 / 5 Garneau
90 666404 Shafiq Rastimuddin 4 0 470 +0 +162 +150 -14 -30 3.0 / 5 Garneau
91 666415 Raihanah Azami 4 0 404 -147 =163 +151 -15 -31 1.5 / 5 Garneau
92 666437 Ariane Richer-Grondin 4 0 473 =148 +164 =152 -16 =32 2.5 / 5 Garneau
93 666257 Jacques-Alexandre Nolet 5 0 566 +73 +145 +137 +61 -37 4.0 / 5 Grands-Chemins (des)
94 666268 Gabriel Boyer-Maillé 5 0 327 -74 +0 -138 -62 -38 1.0 / 5 Grands-Chemins (des)
95 666279 Marc-Antoine Lacasse 4 0 473 +75 =147 -139 -63 +39 2.5 / 5 Grands-Chemins (des)
96 666281 Charles Laverdière 4 0 432 -76 -148 +140 +64 -40 2.0 / 5 Grands-Chemins (des)
97 641237 Marc-André Côté 4 431 396 +69 -29 -117 -157 -21 1.0 / 5 Francais (coll.)
98 664007 Dave-Rekeem Christophe 5 0 504 +70 -30 -118 +158 +22 3.0 / 5 Francais (coll.)
99 641248 Philippe Boudreau-Carrier 4 453 448 +71 -31 +119 =159 -23 2.5 / 5 Francais (coll.)
100 641226 Christian Champagne 2 365 409 =72 +32 +0 +160 -24 3.5 / 5 Emilie-Gamelin
101 528052 Jimmy Vallerand-Levesque 6 312 396 +37 +153 -33 -69 +149 3.0 / 5 Madeleine-de-Vercheres
102 527782 Karine Turcotte-Sauve 5 300 374 +38 +154 -34 +70 =150 3.5 / 5 Madeleine-de-Vercheres
103 666325 Pierre-Luc Brassard 4 0 501 -39 +155 +35 -71 +151 3.0 / 5 Madeleine-de-Vercheres
104 666347 Andrea Obas 4 0 399 -40 =156 =36 -72 =152 1.5 / 5 Madeleine-de-Vercheres
105 628299 Alexander Waked 6 543 543 +85 +49 -69 +121 +173 4.0 / 5 General Vanier E.S.
106 628457 Bobby Barone 6 338 376 +86 -50 =70 -122 +174 2.5 / 5 General Vanier E.S.
107 628389 Andrew Mezzaluna 5 437 487 +87 =51 -71 +123 +175 3.5 / 5 General Vanier E.S.
108 628277 Tamara Di Maulo 4 576 560 +88 -52 +72 -124 +176 3.0 / 5 General Vanier E.S.
109 641158 Trung Tin Bui 3 487 545 -137 =85 +181 +153 +33 3.5 / 5 Bienville
110 641171 Jessica Dumberry 3 460 445 -138 +86 =182 +154 -34 2.5 / 5 Bienville
111 641193 Michael Gauthier 5 399 353 -139 -87 +0 -155 -35 1.0 / 5 Bienville
112 641204 Sam Moung 4 324 295 -140 =88 -184 =156 -36 1.0 / 5 Bienville
113 518286 David Caverly 5 352 369 -181 =173 +77 -73 +161 2.5 / 5 Evergreen E.S.
114 589476 Laurin Dupre 6 327 315 =182 -174 -78 -74 +162 1.5 / 5 Evergreen E.S.
115 589487 Benjamin Lavoie 5 465 568 +0 +175 +79 =75 +163 4.5 / 5 Evergreen E.S.
116 666527 Corey Roth 4 0 374 -184 +176 -80 -76 -164 1.0 / 5 Evergreen E.S.
117 517702 Paul Sotos 4 552 555 -169 +129 +97 -77 +165 3.0 / 5 Dunrae Gardens E.S.
118 497417 Vincent Iacono 4 554 636 +170 +130 +98 +78 +166 5.0 / 5 Dunrae Gardens E.S.
119 562239 Alexander Weindrich 4 336 302 +171 -131 -99 -79 -167 1.0 / 5 Unknown school
121 665188 Viet Linh-Do 4 0 326 -65 -57 -189 -105 -153 0.0 / 5 Bienville
122 329332 Edward Schumacher 6 744 765 +66 +58 +190 +106 +154 5.0 / 5 Bienville
123 665199 Frederic McSween 4 0 436 -67 -59 +191 -107 +155 2.0 / 5 Bienville
124 665223 Wassim Merad 3 0 527 =68 -60 +192 +108 +156 3.5 / 5 Bienville
125 619108 Maanik Bhandari 4 462 446 +157 -5 +133 -21 -85 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
126 619007 Emmanuel Oppong 5 462 462 +158 -6 +134 -22 =86 2.5 / 5 LaurenHill Ac.
127 625105 Farzana Hossain 6 415 401 +159 -7 +135 -23 -87 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
128 619209 Sumaiya Asad 4 387 355 +160 -8 -136 -24 =88 1.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
129 485864 Jonathan Yoon 5 380 357 +161 -117 -41 -181 -81 1.0 / 5 Katimavik/Hebert
130 664839 Etienne Denis-Kieffert 6 0 375 -162 -118 -42 =182 =82 1.0 / 5 Katimavik/Hebert
131 664841 Andrew Huym 5 0 465 -163 +119 =43 +0 +0 3.5 / 5 Katimavik/Hebert
132 664852 Antoine Nguyen 4 0 473 +164 +0 -44 +184 -84 3.0 / 5 Katimavik/Hebert
133 549988 Kyle Kennedy 4 459 462 +25 =141 -125 +57 -65 2.5 / 5 Westpark E.S.
134 549966 Michael Cressaty 4 482 464 -26 +142 -126 +58 -66 2.0 / 5 Westpark E.S.
135 629155 Aaron Elkeslassy 4 323 318 -27 +143 -127 =59 -67 1.5 / 5 Dunrae Gardens E.S.
136 517792 Deborah Otter 5 350 358 -28 -144 +128 +60 =68 2.5 / 5 Westpark E.S.
137 531167 Massine Yahia 4 437 431 +109 -149 -93 +29 -77 2.0 / 5 St-Louis
138 627592 Gabriel Lavoie 4 472 480 +110 -150 +94 -30 +78 3.0 / 5 St-Louis
139 627603 Marc-Antoine Lavoie 4 560 547 +111 +151 +95 -31 -79 3.0 / 5 St-Louis
140 663816 Joel Tien Sing Young 3 0 560 +112 +152 -96 +32 +80 4.0 / 5 St-Louis
141 666448 Dominic Cabrera-Gagnon 1 0 399 -1 =133 -197 -45 +145 1.5 / 5 N-D-des-Anges (pensionnat)
142 666459 Emilie Nguyen 3 0 398 -2 -134 +198 -46 +0 2.0 / 5 Notre-Dame
143 666461 Jean-Daniel Arouz 2 0 379 -3 -135 +199 -47 -147 1.0 / 5 Notre-Dame
144 666472 François Hébert 3 0 490 -4 +136 +200 -48 +148 3.0 / 5 Beaconsfield
145 664863 Alessio Cardillo 4 0 381 =89 -93 =81 -189 -141 1.0 / 5 General Vanier E.S.
147 664885 Daniel Sammarco 3 0 500 +91 =95 +0 -191 +143 3.5 / 5 General Vanier E.S.
148 664896 Alicia Lorne 4 0 410 =92 +96 -84 -192 -144 1.5 / 5 General Vanier E.S.
149 664749 Guillaume Desrosiers 5 0 463 +81 +137 =89 -37 -101 2.5 / 5 Melezes (les)
150 664751 Olivier Desmarais 5 0 397 -82 +138 -90 -38 =102 1.5 / 5 Melezes (les)
151 664773 Félix Perreault 4 0 336 +0 -139 -91 -39 -103 1.0 / 5 Melezes (les)
152 641351 Samuel Généreux 1 488 408 =84 -140 =92 -40 =104 1.5 / 5 Melezes (les)
153 640618 Reilly Foskett 4 427 393 -177 -101 =193 -109 +121 1.5 / 5 Evergreen E.S.
154 666538 Brittany Baldo 4 0 333 -178 -102 +0 -110 -122 1.0 / 5 Evergreen E.S.
155 666549 Sasha Nayar 3 0 464 +179 -103 +0 +111 -123 3.0 / 5 Evergreen E.S.
156 666551 Jacob Lavoie 2 0 435 +180 =104 -196 =112 -124 2.0 / 5 Evergreen E.S.
157 641125 Catherine Shvets 5 390 502 -125 +81 +169 +97 +45 4.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
158 664683 Zachari Aid-Laid 6 0 400 -126 -82 +170 -98 =46 1.5 / 5 Michele-Provost (ac.)
159 445037 Robert Capes 4 280 287 -127 +0 +171 =99 -47 2.5 / 5 Michele-Provost (ac.)
160 467627 Pietro Barbaguelatta-Palma 4 324 296 -128 -84 +172 -100 -48 1.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
161 640631 Ilias Oumami 4 375 379 -129 =89 =85 +169 -113 2.0 / 5 Cinq-Continents (des)
162 666292 Karl Halmos-Westram 4 0 486 +130 -90 +86 +170 -114 3.0 / 5 Cinq-Continents (des)
163 666303 Emmanuel Carranza 4 0 466 +131 =91 -87 +171 -115 2.5 / 5 Cinq-Continents (des)
164 666314 Gabriel Carbonneau 2 0 360 -132 -92 -88 -172 +116 1.0 / 5 Rabeau
165 666202 William Langevin 4 0 464 =45 -69 +173 +177 -117 2.5 / 5 Sacre-Coeur
166 530302 Julien Bouthillier 5 332 439 +46 -70 -174 +178 -118 2.0 / 5 Sacre-Coeur
167 666224 Alexandre Rousseau 4 0 492 -47 -71 +175 +179 +119 3.0 / 5 Sacre-Coeur
169 613686 Thomas Chamoun 4 715 687 +117 +33 -157 -161 +193 3.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
170 664738 Alexandre Paul'Hus 4 0 324 -118 -34 -158 -162 +0 1.0 / 5 Melezes (les)
171 632373 Félix-Antoine Latour-Levasseur 4 295 247 -119 -35 -159 -163 +0 1.0 / 5 Melezes (les)
172 631348 Émile Chamoun 1 277 283 +0 =36 -160 +164 -196 2.5 / 5 Melezes (les)
173 329365 Maxence Deschenes 6 337 342 +5 =113 -165 =185 -105 2.0 / 5 Pierre Elliott Trudeau E.S.
174 666483 Joshua Legacy 5 0 431 -6 +114 +166 -186 -106 2.0 / 5 Pierre Elliott Trudeau E.S.
175 666494 Josh Madden 6 0 379 -7 -115 -167 +187 -107 1.0 / 5 Pierre Elliott Trudeau E.S.
176 666505 Sara Gasparello 4 0 402 -8 -116 +0 +188 -108 2.0 / 5 Pierre Elliott Trudeau E.S.
177 665109 Gwenael Guyot 4 0 434 +153 -37 -73 -165 +197 2.0 / 5 Louis-Hippolyte-Lafontaine
178 665122 Louis-Philippe Papineau-Picard 3 0 428 +154 -38 -74 -166 +198 2.0 / 5 Louis-Hippolyte-Lafontaine
179 665144 Alex Barnes 2 0 320 -155 -39 -75 -167 -199 0.0 / 5 Louis-Hippolyte-Lafontaine
180 665166 Antoine Le Guerrier 2 0 393 -156 -40 -76 +0 +200 2.0 / 5 Louis-Hippolyte-Lafontaine
181 422594 Sasha Yep-Toumayan 4 616 596 +113 +25 -109 +129 -189 3.0 / 5 Cedar Park E.S.
182 664997 Liam Duff-Meadwell 4 0 406 =114 -26 =110 =130 -190 1.5 / 5 Cedar Park E.S.
184 665008 Spencer Miller 5 0 482 +116 -28 +112 -132 +192 3.0 / 5 Cedar Park E.S.
185 546535 Kevin Huang 4 400 379 +197 -9 -65 =173 -57 1.5 / 5 Ste-Catherine-de-Sienne
186 666595 Firdaous Sbaï 2 0 558 +198 +10 -66 +174 +58 4.0 / 5 St-Barthelemy
187 666606 Jordan Parizeau 4 0 343 -199 -11 =67 -175 -59 0.5 / 5 Unknown school
188 666617 Olivier Beaudoin-Poulin 5 0 369 +200 -12 -68 -176 -60 1.0 / 5 Unknown school
189 628007 Marc-Alexandre Lavoie 4 525 577 +61 -41 +121 +145 +181 4.0 / 5 Charles-Bruneau
190 627039 Ahmed Lebbah 2 528 528 -62 +42 -122 +0 +182 3.0 / 5 Charles-Bruneau
191 664659 Jean-Sébastien Lavoie 3 0 397 -63 -43 -123 +147 +0 2.0 / 5 Charles-Bruneau
192 664672 Tue-Chan Mai 2 0 375 -64 -44 -124 +148 -184 1.0 / 5 Charles-Bruneau
193 618467 Robert Magid 4 450 431 -49 -77 =153 +197 -169 1.5 / 5 St-Clement (ac.)
196 664558 Liliane Gonthier 4 0 580 +52 =80 +156 +200 +172 4.5 / 5 St-Clement (ac.)
197 665807 Robert Kreslin 4 0 375 -185 -21 +141 -193 -177 1.0 / 5 Nesbitt E.S.
198 665831 Christopher Fontinic 2 0 331 -186 -22 -142 +0 -178 1.0 / 5 Coronation E.S.
199 665842 Alex Kreslin 1 0 464 +187 -23 -143 +0 +179 3.0 / 5 Nesbitt E.S.
200 666191 Jerome Brown 2 0 318 -188 -24 -144 -196 -180 0.0 / 5 Nesbitt E.S.