No. 101400 - Equipe / Mat. - 6 / Section A (Montreal,ON)

2004-03-20
Organized by Maria Manuri (Association Echecs et Maths)
191 players


Section 1

NoPlayer IDNameGradeOld ratingNew ratingRoundsTotalSchool
1 549573 Lea Saulnier-Legault 3 1295 1296 +149 +65 +37 +17 -45 4.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
2 562241 Emile Trottier 3 1013 1010 +150 +66 +38 -18 +46 4.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
3 443226 Seymour Gelet 3 942 953 +151 +67 =39 +19 +47 4.5 / 5 Jean-Eudes (coll.)
4 562678 Guillaume Collin 3 946 971 +152 +68 +40 +20 +48 5.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
5 616915 Vincent Fontaine 3 686 707 =173 +157 -33 +21 -17 2.5 / 5 St-Germain-d'Outremont
6 562689 Felix Nantel 3 744 868 +174 +158 +34 +22 +18 5.0 / 5 Francais Sec. (coll.)
7 606082 Oleksandr Nikulich 1 622 647 +175 -159 -35 +23 +19 3.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
8 569373 Claire Trottier 5 731 722 +176 +160 +36 -24 -20 3.0 / 5 Bois-de-Boulogne (CEGEP de)
9 388629 Kevin Yvorra 4 1048 1031 =145 =33 +69 +117 +41 4.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
10 427408 Colin Philip 5 710 649 +0 -34 -70 -118 =42 1.5 / 5 Marie-de-France (coll.)
11 408745 Liem Ma 4 667 705 +147 -35 +71 +119 +43 4.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
12 466661 Michael Lasko 2 600 573 -148 -36 +72 +120 -44 2.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
13 390532 Mathieu Poulin 4 1026 1016 -41 +61 +129 +33 +49 4.0 / 5 Cegep
14 550247 Charles Boisvert-Dulude 4 702 702 -42 +62 +130 +34 -50 3.0 / 5 Buissonnière
15 550236 Aidan Potter 4 643 661 -43 +63 +131 =35 +51 3.5 / 5 Buissonnière
16 562825 Felix-Emmanuel Ouellet-Tremblay 4 407 423 -44 =64 =132 -36 +52 2.0 / 5 Buissonnière
17 497531 Roman Sarrazin-Gendron 3 1022 1011 =77 =29 +81 -1 +5 3.0 / 5 Internationale (Sec.)
18 424462 Michael Nguyen 2 911 920 +78 +30 +82 +2 -6 4.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
19 338725 Xavier Jacques 5 756 743 +79 +31 +83 -3 -7 3.0 / 5 Fernand-Seguin
20 448176 Maxime Labonte 4 738 731 +80 +32 -84 -4 +8 3.0 / 5 Ahuntsic
21 527106 Dawei Zhu 5 902 928 +109 +45 +41 -5 +133 4.0 / 5 Internationale (Sec.)
22 546434 Samuel Lagace 3 607 607 +110 -46 -42 -6 +134 2.0 / 5 St-Sauveur
23 628852 Loran Shkolnik 4 684 693 +111 =47 +43 -7 =135 3.0 / 5 St-Leon-de-Westmount
24 388653 Ilyaa Ghafouri 5 542 650 +112 +48 -44 +8 +136 4.0 / 5 St-Leon-de-Westmount
25 388798 Viet Tran 5 870 894 +73 +41 +93 -45 +37 4.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
26 367108 Yassine Thabet 5 688 688 -74 -42 +94 +46 +38 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
27 422908 Simon-Felix Benoit-Dube 5 694 717 +75 +43 +95 -47 +39 4.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
28 539515 Mathieu Nassif 3 783 756 +76 -44 +96 -48 +40 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
29 634059 Alexey Vavelyuk 5 1022 1000 +49 =17 -113 +121 +81 3.5 / 5 Marymount Ac.
30 518163 Ronald Tamayo-Meunier 5 605 609 +50 -18 -114 +122 -82 2.0 / 5 Coronation E.S.
31 640541 Edwin Enriquez 5 622 634 +51 -19 +115 +123 =83 3.5 / 5 Coronation E.S.
32 640552 Brent Toledo 5 502 519 -52 -20 +116 +124 +84 3.0 / 5 Coronation E.S.
33 441876 Steven Bloom 3 760 774 +161 =9 +5 -13 -61 2.5 / 5 Westpark E.S.
34 562511 Stephen Beker 2 700 705 +162 +10 -6 -14 +62 3.0 / 5 Westpark E.S.
35 485559 David Orloff 3 738 782 +163 +11 +7 =15 +63 4.5 / 5 Westpark E.S.
36 485954 Julien Assouline 4 620 606 =164 +12 -8 +16 -64 2.5 / 5 Westpark E.S.
37 386368 Julien Lepine 4 737 763 +105 +145 -1 +73 -25 3.0 / 5 N-D-de-Grace
38 550945 Ricardo Izquierro-Bernier 2 420 423 +106 +0 -2 -74 -26 2.0 / 5 N-D-de-Grace
39 585189 Yannick Stein-Tremblay 1 394 522 +107 +147 =3 +75 -27 3.5 / 5 Etoile Filante (altern.)
40 585202 Alexandre Stein-Tremblay 3 310 315 -108 -148 -4 +76 -28 1.0 / 5 N-D-de-Grace
41 372699 Joel Marchand 5 590 618 +13 -25 -21 +85 -9 2.0 / 5 Stanislas (coll.)
42 610299 Jordan Discepola 5 596 708 +14 +26 +22 +86 =10 4.5 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
43 555074 Steven Labute 4 587 583 +15 -27 -23 +87 -11 2.0 / 5 Lower Canada Coll.
44 555096 Adam Discepola 1 611 725 +16 +28 +24 +88 +12 5.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
45 374229 Charles Chan 5 1302 1294 +133 -21 +121 +25 +1 4.0 / 5 Dawson Coll.
46 309745 Michael Abramson 5 875 877 +134 +22 +122 -26 -2 3.0 / 5 Selwyn House
47 412255 Ali Shahabi 4 860 859 +135 =23 +123 +27 -3 3.5 / 5 Selwyn House
48 415236 Xuan-Tien Nguyen 4 818 801 +136 -24 +124 +28 -4 3.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
49 627412 Mark Perlman 4 728 750 -29 +181 +153 +125 -13 3.0 / 5 Roslyn E.S.
50 628885 Robert Guardia 3 514 524 -30 =182 -154 +126 +14 2.5 / 5 Roslyn E.S.
51 517994 Craig McCullogh 2 480 501 -31 +183 +155 +127 -15 3.0 / 5 Roslyn E.S.
52 517972 Isaac Abracen 4 470 520 +32 +184 +156 +128 -16 4.0 / 5 Roslyn E.S.
53 555063 Simon Labute 4 583 574 -125 -89 +137 -81 +57 2.0 / 5 Lower Canada Coll.
54 555028 Francois Lieutier 4 531 518 +126 -90 +138 -82 -58 2.0 / 5 Stanislas (coll.)
55 554973 Nicolas Benoit-Guay 5 602 672 +127 +91 +139 +83 +59 5.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
56 555052 Benjamin Slakmon 3 489 485 -128 +92 +140 +84 -60 3.0 / 5 Stanislas (coll.)
57 427397 Isaac Perez 3 613 579 -169 -133 -101 +129 -53 1.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
58 628773 Loic Mong 3 546 582 +170 -134 +102 -130 +54 3.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
59 503965 Garnyl Simon 3 516 594 +171 +135 +103 +131 -55 4.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
60 457266 Julien Kmetyko-Philip 3 399 441 +172 -136 -104 +132 +56 3.0 / 5 Marie-de-France (coll.)
61 640967 Julien Rochefort 4 623 646 -185 -13 -133 +101 +33 2.0 / 5 St-Gabriel-Archange
62 640978 Rachel Trudeau 4 500 491 =186 -14 +134 -102 -34 1.5 / 5 St-Gabriel-Archange
63 640991 Guillaume Grandmaison 5 495 499 +187 -15 -135 +103 -35 2.0 / 5 Assomption (de l')
64 640989 Vincent Gélinas 5 525 587 +188 =16 +136 +104 +36 4.5 / 5 Assomption (de l')
65 610233 Vlad Horhogea 4 1074 1075 +101 -1 +85 +113 +89 4.0 / 5 Cinq-Continents (des)
66 626894 Mihai Dumitrache 3 531 563 +102 -2 +86 -114 +90 3.0 / 5 Cinq-Continents (des)
67 589779 Kevin Ferrer 4 490 534 +103 -3 -87 +115 +91 3.0 / 5 Cinq-Continents (des)
68 640629 Maxime Alzamora 2 389 370 -104 -4 -88 -116 +92 1.0 / 5 Cinq-Continents (des)
69 618952 Ashton Birbal 5 558 509 -165 -129 -9 -137 -125 0.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
70 643577 Lunki Begum 4 542 650 +166 -130 +10 +138 +126 4.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
71 619029 Rahul Nanda 3 532 540 +167 -131 -11 +139 +127 3.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
72 619121 Jeeveni Navajeevanantha 3 518 552 +168 +132 -12 +140 +128 4.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
73 618906 Asifur Rahman 4 674 638 -25 -185 -105 -37 +113 1.0 / 5 Vincent Massey Coll.
74 618862 Anusan Anandan 4 616 710 +26 +186 +106 +38 +114 5.0 / 5 John F. Kennedy H.S.
75 618816 Amanpreet Grewal 5 558 530 -27 +187 +107 -39 -115 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
76 618827 Emdadur Rahman 5 547 536 -28 +188 =108 -40 +116 2.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
77 641035 Guanyan Zhou 4 764 789 =17 +121 +169 +133 =117 4.0 / 5 Unknown school
78 641046 Kevin Jacob 3 638 579 -18 -122 -170 -134 -118 0.0 / 5 Cardinal-Roy
79 448121 Koichi Watanabe-Brouillette 3 467 509 -19 +123 +171 -135 +119 3.0 / 5 Cardinal-Roy
80 641057 Marc-André Hamelin 3 536 547 -20 -124 +172 +136 +120 3.0 / 5 Cardinal-Roy
81 562252 Laurent Bourque 3 611 647 +97 +173 -17 +53 -29 3.0 / 5 St-Germain-d'Outremont
82 562691 Yasser Sani 3 579 667 +98 +174 -18 +54 +30 4.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
83 606003 Felix Drouin-Garneau 3 376 393 +99 -175 -19 -55 =31 1.5 / 5 St-Germain-d'Outremont
84 640901 Jules Jean-Bressani 3 404 418 -100 +176 +20 -56 -32 2.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
85 663399 Reda Riahi 3 0 335 -153 -141 -65 -41 -97 0.0 / 5 Bedford
86 590174 Joseph Reyes 4 400 402 -154 +142 -66 -42 +98 2.0 / 5 Bedford
87 627952 Fahim Hossain-Fazwar 4 553 603 +155 +143 +67 -43 +99 4.0 / 5 Bedford
88 663434 Aldrin Silang 3 0 468 +156 =144 +68 -44 -100 2.5 / 5 Bedford
89 467673 Oliver Jiang 4 660 655 +177 +53 -97 +93 -65 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
90 549617 Antoine Esnault 3 529 548 -178 +54 +98 +94 -66 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
91 620234 Olivier Vézina 3 510 524 +179 -55 +99 +95 -67 3.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
92 626411 Askold Stropilin 4 494 429 -180 -56 -100 +96 -68 1.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
93 629065 Philippe Labrosse 3 490 500 -117 +177 -25 -89 +161 2.0 / 5 N-D-du-Foyer
94 562702 Souhail Sani 3 529 532 +118 -178 -26 -90 +162 2.0 / 5 St-Germain-d'Outremont
95 663197 Christophe Lequient 4 0 422 +119 =179 -27 -91 -163 1.5 / 5 Preville
96 562342 Arianne Binette 3 250 284 -120 +180 -28 -92 +164 2.0 / 5 N-D-du-Foyer
97 471598 Charles-Andrew Pilotte 4 300 402 -81 +109 +89 -149 +85 3.0 / 5 Notre-Dame (coll.)
98 471587 Emile Brousseau-Vaillancourt 4 370 457 -82 +110 -90 +150 -86 2.0 / 5 Ile-des-Soeurs
99 592435 Marianne Metivier 4 585 507 -83 =111 -91 -151 -87 0.5 / 5 Ile-des-Soeurs
100 500736 Philippe Poulin 2 503 565 +84 -112 +92 +152 +88 4.0 / 5 Ile-des-Soeurs
101 628672 Nicolas Gagné 4 645 654 -65 =165 +57 -61 +157 2.5 / 5 N-D-de-Grace
102 468371 Christopher Duguid 3 619 606 -66 +166 -58 +62 +0 3.0 / 5 Etoile Filante (altern.)
103 429603 Nikita Parkhaev 4 582 551 -67 +167 -59 -63 +159 2.0 / 5 N-D-de-Grace
104 539649 Erik Cookson-Montin 5 462 528 +68 +168 +60 -64 +160 4.0 / 5 Etoile Filante (altern.)
105 486988 Sukhpreet Gill 4 556 555 -37 +189 +73 -141 -165 2.0 / 5 Westpark E.S.
106 589792 Cameron Tsillian 4 490 509 -38 +190 -74 +142 +166 3.0 / 5 Westpark E.S.
107 486145 Marc-Antoine Bigras 4 536 493 -39 +191 -75 -143 +0 2.0 / 5 Westpark E.S.
108 629201 Jordan Cohen 3 492 522 +40 =192 =76 +144 +168 4.0 / 5 Westpark E.S.
109 618917 Rahul Patel 4 636 604 -21 -97 -189 +165 +153 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
110 619176 Yaganesh Daruwala 2 584 505 -22 -98 =190 -166 -154 0.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
111 649113 Pirasath Vallipuram 5 584 593 -23 =99 +191 +0 +155 3.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
112 618895 Jamie Leung 4 493 485 -24 +100 +192 -168 =156 2.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
113 463847 Jean-Pierre Jabbour 3 592 598 +181 -149 +29 -65 -73 2.0 / 5 Stanislas (coll.)
114 627941 Rivière Vuong 4 556 614 +0 +150 +30 +66 -74 4.0 / 5 Bedford
115 628615 Edward Flores 3 438 443 +183 -151 -31 -67 +75 2.0 / 5 Bedford
116 641103 Simranjit Singh 4 498 478 +184 -152 -32 +68 -76 2.0 / 5 Bedford
117 662376 Charles Seguin-Malette 5 0 474 +93 -125 =149 -9 =77 2.0 / 5 Trois-Sources (des)
118 553847 Delphine Groleau 1 676 726 -94 +126 +150 +10 +78 4.0 / 5 Trois-Sources (des)
119 467605 Laurie-Ann Beaulieu 3 525 472 -95 -127 +151 -11 -79 1.0 / 5 Trois-Sources (des)
120 662387 David Reid 2 0 437 +96 +128 -152 -12 -80 2.0 / 5 Trois-Sources (des)
121 618366 Charles Duchesne-Gariépy 3 455 462 +189 -77 -45 -29 -129 1.0 / 5 Cardinal-Leger
122 376031 Adrian Wu 11 1094 1016 +190 +78 -46 -30 -130 2.0 / 5 Unknown school
123 641024 Romello Koretsky 3 569 559 +191 -79 -47 -31 +131 2.0 / 5 Cardinal-Leger
124 627445 Wenyue Zhang 2 429 489 +192 +80 -48 -32 +132 3.0 / 5 St-Louis (coll.)
125 569316 Anna Saboleva 3 716 729 +53 +117 +177 -49 +69 4.0 / 5 N-D-du-Foyer
126 563051 Emilie Labrosse 4 564 489 -54 -118 -178 -50 -70 0.0 / 5 N-D-du-Foyer
127 585707 Sophie Levasseur 3 361 374 -55 +119 +179 -51 -71 2.0 / 5 N-D-du-Foyer
128 561183 Charles Tremblay 3 344 353 +56 -120 +180 -52 -72 2.0 / 5 N-D-du-Foyer
129 446962 Deniz Akcal 5 848 827 +157 +69 -13 -57 +121 3.0 / 5 LaurenHill Ac.
130 497362 Harry Glickman 3 808 846 +158 +70 -14 +58 +122 4.0 / 5 Dunrae Gardens E.S.
131 629188 Bennett Yee 4 562 516 -159 +71 -15 -59 -123 1.0 / 5 Dunrae Gardens E.S.
132 456906 Phillipe Hwang 4 560 477 -160 -72 =16 -60 -124 0.5 / 5 Dunrae Gardens E.S.
133 558393 Benjamin Contant-Zehavi 2 803 789 -45 +57 +61 -77 -21 2.0 / 5 Anne-Hebert
134 550675 Kai Long Qin 2 629 614 -46 +58 -62 +78 -22 2.0 / 5 Internationale (Sec.)
135 550653 Hao Tian 5 586 590 -47 -59 +63 +79 =23 2.5 / 5 Ste-Catherine-de-Sienne
136 550664 Damian Glowacki 5 530 491 -48 +60 -64 -80 -24 1.0 / 5 Ste-Catherine-de-Sienne
137 403727 Mirra-Margarita Ianeva 5 498 530 -141 +153 -53 +69 +181 3.0 / 5 St-Leon-de-Westmount
138 627816 Yue Wu 3 524 533 +142 +154 -54 -70 +182 3.0 / 5 St-Leon-de-Westmount
139 640934 Tina Sun 3 451 412 -143 -155 -55 -71 +183 1.0 / 5 St-Leon-de-Westmount
140 563073 Karina Paulauskas 5 310 304 +144 -156 -56 -72 =184 1.5 / 5 St-Leon-de-Westmount
141 485785 Marc-Andre Leclair 3 657 680 +137 +85 -145 +105 +189 4.0 / 5 Kuper (ac.)
142 662657 Antoine Devillers 2 0 400 -138 -86 +0 -106 +190 2.0 / 5 Marcel-Vaillancourt
143 563128 Addisan Anthony 4 434 472 +139 -87 -147 +107 +191 3.0 / 5 Marcel-Vaillancourt
144 636107 Claude Adam 3 344 317 -140 =88 -148 -108 =192 1.0 / 5 Marcel-Vaillancourt
145 585022 Benoit Tessier 3 754 752 =9 -37 +141 +161 -169 2.5 / 5 Fernand-Seguin
147 618445 Henry Cheung 3 551 520 -11 -39 +143 -163 +171 2.0 / 5 Fernand-Seguin
148 626387 Jules Lefebvre 1 522 614 +12 +40 +144 +164 +172 5.0 / 5 Fernand-Seguin
149 630191 Pratick Baral 2 433 499 -1 +113 =117 +97 +177 3.5 / 5 Sinclair Laird E.S.
150 618838 Krishnaa Siva 4 687 605 -2 -114 -118 -98 -178 0.0 / 5 LaurenHill Ac. (jr.)
151 618884 Richard Barrett 5 563 581 -3 +115 -119 +99 +179 3.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
152 618849 Sagar Meetra 5 554 570 -4 +116 +120 -100 +180 3.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
153 551171 Sebastien Noshinravani 3 500 499 +85 -137 -49 +157 -109 2.0 / 5 Preville
154 551182 Francis Dalpe 3 441 501 +86 -138 +50 +0 +110 4.0 / 5 Preville
155 662771 Achille Melun 5 0 392 -87 +139 -51 -159 -111 1.0 / 5 Preville
156 473016   451 882 -88 +140 -52 -160 =112 1.5 / 5  
157 622721 Ben-Kang Guo 4 629 561 -129 -5 -161 -153 -101 0.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
158 408723 Edward Wang-Rong 5 756 702 -130 -6 -162     0.0 / 3 Michele-Provost (ac.)
159 550719 Mark Muchantef 5 607 651 +131 +7 +163 +155 -103 4.0 / 5 Michele-Provost (ac.)
160 440831 Armand Djavidi 5 583 588 +132 -8 +164 +156 -104 3.0 / 5 Jean-de-Brebeuf (coll.)
161 470215 Frederik Lacharite 4 758 685 -33 -169 +157 -145 -93 1.0 / 5 Madeleine-de-Vercheres
162 470193 Francis Moreau 4 559 537 -34 -170 +158 +0 -94 2.0 / 5 Madeleine-de-Vercheres
163 528041 Vincent Salamanca-Gagnon 5 537 553 -35 +171 -159 +147 +95 3.0 / 5 Madeleine-de-Vercheres
164 527883 Patrick Parker-Guimont 4 426 404 =36 +172 -160 -148 -96 1.5 / 5 Madeleine-de-Vercheres
165 550629 Sebastien Gheorghui 5 599 639 +69 =101 +173 -109 +105 3.5 / 5 Beaconsfield H.S.
166 472882 Taylor Ball 5 581 578 -70 -102 +174 +110 -106 2.0 / 5 Dorset E.S.
167 628209 Stefan Zajdler 3 424 392 -71 -103 -175     0.0 / 3 Dorset E.S.
168 590128 Matthew Cross 2 318 339 -72 -104 +176 +112 -108 2.0 / 5 Dorset E.S.
169 663219 Yahya Azami 4 0 658 +57 +161 -77 +181 +145 4.0 / 5 Garneau
170 539526 Emile Richer-Grondin 4 506 515 -58 +162 +78 -182 +0 3.0 / 5 Garneau
171 589151 Guillame Pion 4 354 306 -59 -163 -79 -183 -147 0.0 / 5 Garneau
172 663254 Frédéric Perreault 3 0 376 -60 -164 -80 +184 -148 1.0 / 5 Bourgeoys-Champagnat
173 643588 Prativa Baral 5 637 605 =5 -81 -165 +177 -185 1.5 / 5 Royal West Ac.
174 619053 Kalpesh Patel 4 625 541 -6 -82 -166 -178 -186 0.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
175 618939 Gurginder Sandhu 4 562 588 -7 +83 +167 +179 +187 4.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
176 618996 Kevin Sohel 4 541 507 -8 -84 -168 +180 +188 2.0 / 5 Sinclair Laird E.S.
177 662837 Davidee Inukpuk 4 0 341 -89 -93 -125 -173 -149 0.0 / 5 St. Veronica E.S.
178 612033 Jonathan Garfinkle 2 678 776 +90 +94 +126 +174 +150 5.0 / 5 Lower Canada Coll.
179 662861 Joadamie Inukpuk 2 0 352 -91 =95 -127 -175 -151 0.5 / 5 St. Veronica E.S.
180 662905 Monika Inukpuk 3 0 372 +92 -96 -128 -176 -152 1.0 / 5 St. Veronica E.S.
181 558461 Maxime Laporte 2 522 466 -113 -49 -185 -169 -137 0.0 / 5 Internationale (Prim.)
182 471486 Mark Khokhriakov 3 504 518   =50 +186 +170 -138 2.5 / 4 Internationale (Prim.)
183 634083 Alice Gaudreau 2 490 430 -115 -51 -187 +171 -139 1.0 / 5 Internationale (Prim.)
184 625904 Jade Jost 2 407 377 -116 -52 +188 -172 =140 1.5 / 5 Internationale (Prim.)
185 424629 Sandy Nguyen 4 915 919 +61 +73 +181 =189 +173 4.5 / 5 Villa Ste-Marcelline (coll.)
186 662984 Suzanne Zaccour 3 0 424 =62 -74 -182 -190 +174 1.5 / 5 Villa Ste-Marcelline (coll.)
187 663017 Clara Fournaki 2 0 418 -63 -75 +183 =191 -175 1.5 / 5 Villa Ste-Marcelline (coll.)
188 663041 Solène Félin-Germain 2 0 325 -64 -76 -184 -192 -176 0.0 / 5 Villa Ste-Marcelline (coll.)
189 628108 Alexandre Guay 4 480 477 -121 -105 +109 =185 -141 1.5 / 5 St-Remi
190 628119 Louis-Philippe Gendron 2 471 455 -122 -106 =110 +186 -142 1.5 / 5 St-Remi
191 628121 Hugo Dalbec 2 476 419 -123 -107 -111 =187 -143 0.5 / 5 St-Remi
192 663366 Olivia Ubban 3 0 431 -124 =108 -112 +188 =144 2.0 / 5 St-Remi